Logo KALČÍK, spol. s r.o.

KALČÍK, spol. s r.o.

Adresa: Štefánikova 1318,
90501 Senica
  Zobraziť na mape

Spádová oblasť klientov:

Naše služby využívajú malé i stredne veľké firmy podnikajúce ako živnostníci, právnické osoby, občianske združenia i neziskové organizácie. Pracujeme pre Slovenské i zahraničné spoločnosti.

Medzi našich klientov patria:
- lekári, zdravotnícke zariadenia, exekútori, strážne služby, technici IT, krajčírske dielne, remeselníci, obchodníci, chovatelia, športovci, športové kluby, výrobné obchodné a servisné spoločnosti, prepravcovia...

Služby, produkty, špecializácia:

Firma KALČÍK, s.r.o. ponúka pre Vašu firmu či spoločnosť komplexné vedenie účtovnej agendy v sústave jednoduchého alebo podvojného účtovníctva, mzdovej agendy, vypracovanie podnikateľských plánov, poradenstva, vypracovanie znaleckého posudku v odvetví účtovníctvo a daňovníctvo.

Individuálny prístup posúva našu spoločnosť bližšie ku klientom a k ich požiadavkám. Denne monitorujeme zmeny legislatívy s cieľom ich okamžitého implementovania do praxe.

Využívame najmodernejšiu techniku a metódy doškoľovania všetkých zamestnancov. Účtujeme na požiadanie cez internet vo Vašom počítači a Vašom software. Využívame elektronickú komunikáciu s DU, SP, ZP i ORSR.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Po: 8:00 - 17:00 Pia: 8:00 - 17:00
Ut: 8:00 - 17:00 So: Zatvorené
St: 8:00 - 17:00 Ne: Zatvorené
Št: 8:00 - 17:00    

Napíšte nám!

  Odoslať správu