Logo AQUAUNIVERSAL, s.r.o.

AQUAUNIVERSAL, s.r.o.

Adresa: Železničná 28,
98401 Lučenec
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

AQUAUNIVERSAL, s.r.o., 1AQUAUNIVERSAL, s.r.o., 1AQUAUNIVERSAL, s.r.o., 1

Založenie:

1989 - vznik našej rodinnej firmy, so zameraním na servis a predaj čerpacej techniky a náhradných dielov, pod názvom DARLINGSERVIS

Počet zamestnancov:

V spoločnosti Aquauniversal pracuje 11 profesionálnych zamestnancov.

Spádová oblasť klientov:

Aquauniversal prevádzkuje e-shop , ktorý je zameraný na celé Slovensko. Kamenná predajňa je v Banskobystrickom kraji - mesto Lučenec.

Služby, produkty, špecializácia:

Ponúkame služby prostredníctvom lepšieho zákazníckeho servisu, dostupnosti tovarov a rýchlosti dodávok, cez rozšírenie skladových priestorov, ako aj ponuky nášho internetového obchodu, ktorý Vám prináša väčší prehľad o ponúkanom sortimente, ako aj o predajných akciách na vybraný sortiment výrobkov.

-VODA
-KÚRENIE
-SANITA
-INŠTALATÉRSKY MATERIÁL
-MONTÁŽNE PRÁCE - VODA KÚRENIE SANITA

Zaujímavosti:

AQUAUNIVERSAL dnes - zaoberáme sa veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou čerpacej, vykurovacej techniky, vodoinštalačného materiálu, ponúkame a poskytujeme odbornej aj spotrebiteľskej verejnosti technicky najkvalitnejšie, technologicky inovatívne a cenovo dostupné riešenia v oblasti vodoinštalácie, sanity, kúrenia, solárnych systémov, tepelných čerpadiel, čerpacej techniky a kúpeľňového vybavenia.

V oblasti veľkoobchodu pôsobíme ako dodávateľ pre montážne a inštalačné firmy, montážne skupiny realizujúce vodoinštalačné práce a projekty v oblasti ústredného, podlahového kúrenia, solárnych systémov, tepelných čerpadiel, prípadne komplexných dodávok pre projekty technického zariadenia budov. Svoju činnosť rozširujeme aj na nové trendy v inovatívnych technológiách obnoviteľných zdrojov energií, so zameraním na našu špecializáciu.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Po: 07:30 - 16:30
Ut: 07:30 - 16:30
St: 07:30 - 16:30
Št: 07:30 - 16:30
Pi: 07:30 - 16:30
So: 08:00 - 12:00
Ne: Zatvorené

Napíšte nám!

  Odoslať správu