Logo Proheat, s.r.o.

Proheat, s.r.o.

Adresa: M.R. Štefánika 3570/129,
010 01 Žilina
  Zobraziť na mape

Založenie:

Naša firma bola založená v roku 2017 s cieľom prinášať inovatívne a spoľahlivé energetické riešenia našim zákazníkom v oblasti Žiliny a jej okolia. Od tej doby sme budovali našu reputáciu ako spoľahlivého partnera pre tepelné čerpadlá, klimatizáciu, rekuperáciu, fotovoltaiku a podlahové kúrenie v tejto oblasti. Naša dlhoročná skúsenosť a odbornosť sú k dispozícii pre vaše potreby v oblasti energetických riešení.

Spádová oblasť klientov:

Naša spádová oblasť zahŕňa všetky vaše potreby do vzdialenosti 100 km od našej firmy so sídlom v Žiline. To znamená, že sme tu pre vás, ak sa nachádzate v Žiline a jej okolí, ako aj v celom širokom okolí tejto oblasti. Sme pripravení poskytovať naše kvalitné služby a riešenia pre tepelné čerpadlá, klimatizáciu, rekuperáciu, fotovoltaické systémy a podlahové kúrenie v rámci tohto geografického rozsahu. Naši odborníci sú vždy pripravení pomôcť vám dosiahnuť energeticky efektívne a udržateľné riešenia pre vaše domy alebo podniky v tejto oblasti.

Služby, produkty, špecializácia:

PROHEAT, s. r. o. je odborná spoločnosť so sídlom v Žiline, ktorá je špecializovaná na riešenia v oblasti tepelných čerpadiel, klimatizácie, rekuperácie, fotovoltických systémov a podlahového kúrenia. S dlhoročnými skúsenosťami a odbornosťou v energetických technológiách sa stávame vaším spoľahlivým partnerom pre efektívne a udržateľné riešenia pre domácnosti a podniky.

Predaj a inštalácia tepelných čerpadiel: ponúkame široký výber tepelných čerpadiel vrátane značiek Daikin, Mitsubishi Electric, a Viessmann, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úsporu energie a zároveň prispievajú k ochrane životného prostredia. Naši odborníci vám pomôžu vybrať to najvhodnejšie riešenie pre vaše potreby.

Klimatizácia: poskytujeme kvalitné klimatizačné riešenia, ktoré zabezpečujú optimálny komfort vo vašich priestoroch počas celého roka, vrátane značiek Daikin a Mitsubishi Electric.

Rekuperácia: naše rekuperačné systémy zlepšujú kvalitu vzduchu vo vašich interiéroch a prispievajú k úspore energie.

Fotovoltaika: pomáhame vám využívať solárnu energiu s našimi fotovoltickými riešeniami, čím znižujeme vaše náklady na elektrickú energiu.

Podlahové kúrenie: paša podlahové kúrenie vám zabezpečuje efektívne a rovnomerné vykurovanie, čím vytvárame príjemné prostredie vo vašich domovoch alebo komerčných priestoroch.

Montáž a servis: okrem predaja poskytujeme aj montáž a servis všetkých našich produktov, aby sme zabezpečili ich optimálne fungovanie.

Zaujímavosti:

Dokumentácia pre dotácie: našim zákazníkom pomáhame s vybavením potrebných dokumentov k dotáciám v rámci programov na podporu energeticky úsporných riešení pre domácnosti.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 08:00 - 16:00
Utorok: 08:00 - 16:00
Streda: 08:00 - 16:00
Štvrtok: 08:00 - 16:00
Piatok: 08:00 - 16:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené

Napíšte nám!

  Odoslať správu