Logo METALSKOBA Martin

METALSKOBA Martin

Adresa: Langsfeldova 5,
03601 Martin
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

METALSKOBA Martin, 1METALSKOBA Martin, 1METALSKOBA Martin, 1

Založenie:

Spoločnosť Metalskoba, s.r.o. pôsobí na trhu ako klampiarske centrum už od roku 2002.
Sme rodinná firma a tak ako je dôležité pochopenie a pomoc v rodine, staviame sa týmto prístupom aj k našim zákazníkom, ktorým sa snažíme vyhovieť vo všetkých smeroch.
Novšiu centrálu sme založili v roku 2018 v Žiline, kde máme k dispozícií aj väčší sklad a pôvodnú pobočku sme ponechali v Martine.

Služby, produkty, špecializácia:

V oboch našich prevádzkach ma zákazník možnosť vytvoriť si svoju vlastnú strechu nad hlavou. Samozrejme, strecha nie je len krytina a náš sortiment začína od samotného krovu, cez fólie, strešné okna a plech až po vytvorenie návrhu, ktorého cieľom je odniesť každú dažďovú kvapku jej správnym smerom. Návrh, ktorý zväčša začína na papieri prenesieme do kladacieho plánu s prepočítaním krytiny a množstva doplnkov s podrobným odkonzultovaním ponuky materiálu.

Kompletný sortiment pre strechy a odkvapy:
ODKVAPOVÉ SYSTÉMY
KLAMPIARSKE VÝROBKY
STREŠNÉ KRYTINY
PLOTOVÉ LAMELY
STREŠNÉ OKNÁ
VONKAJŠIE A VNÚTORNÉ PARAPETY
STREŠNÉ FÓLIE
ODVETRÁVACIE A TESNIACE DOPLNKY KU STRECHÁM
KLINCE, SKRUTKY A TMELY
FALCOVANÉ A CLICK KRYTINY
ZACHYTÁVAČE SNEHU

Ďalšie služby:
OHÝBACIE PRÁCE
VÝROBA FALCOVACEJ A CLICK KRYTINY
DOPRAVA NA STAVBY
ROZPOČTY STREŠNÝCH KRYTÍN
ODBORNÉ PORADENSTVO

Ocenenia:

Naša spoločnosť je členom Cechu strechárov Slovenska. Byť členom tohoto cechu je privilégiom a profesijnou cťou každej kvalitnej strechárskej firmy.

Zaujímavosti:

Ako už bolo spomenuté, hlavným cieľom firmy je priblížiť sa čo najbližšie k predstavám zákazníka a preto oplechovanie okolo celého stavebného diela vyrábame na mieru, čo zvyšuje efektívitu návrhu, ale aj funkčnosť montáže.

Okrem bežných oplechovaní strechy sa venujeme aj individuálnej výrobe parapiet a rôznych druhov plechových a hliníkových líšt.

S láskou k plechu sme rozšírili ponuku aj o zariadenia na výrobu plechových plotových lamiel, ktoré sa pomaly stávajú nástupcom klasických drevených a o deličku plechu pre nadštandardné hrúbky a šírky, čo firme ponúka širšiu možnosť výrobu.

Ako klampiarske centrum celý návrh vieme nielen zhotoviť ale aj doviesť priamo na stavbu v rámci Slovenska, prevažne však v rámci stredného Slovenska.

Aj keď sa zaoberáme viac predajom, než priamou montážou, neustále sa snažíme zdokonaľovať v rámci vedomostí, aby sme dokázali poskytnúť aj neskúsenejším zákazníkom odborné znalosti k montáži.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 07:00 17:00
Utorok: 07:00 17:00
Streda: 07:00 17:00
Štvrtok: 07:00 17:00
Piatok: 07:00 17:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Napíšte nám!

  Odoslať správu