Logo HELA - farby, laky, omietky

HELA - farby, laky, omietky

Adresa: Stavebná 8b,
97401 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

HELA - farby, laky, omietky, 1HELA - farby, laky, omietky, 1HELA - farby, laky, omietky, 1

Založenie:

Sme firma so silnými koreňmi, založená v roku 1995, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti veľkoobchodu farbami a lakmi. S pribúdajúcimi rokmi sme však rásli a vyvíjali sa, a tak od roku 2007 sme otvorili dvere našej predajne aj pre verejnosť, aby sme Vám mohli ponúknuť našu širokú škálu kvalitných produktov. Naším cieľom je spolu s Vami pretvárať Vaše priestory a projekty do krásy a živých farieb.

Služby, produkty, špecializácia:

Rozširujeme svoje portfólio neustálym pridávaním nových produktov a služieb. V roku 2010 sme do nášho sortimentu pridali predaj tapiet, čím sme Vašim projektom pridali ďalšiu rozmer. Naša ponuka je pestrá a zahŕňa farby, laky, omietky, tapety a doplnky. U nás nájdete všetko, čo potrebujete na zmenu a oživenie Vašich priestorov, a to za skvelé ceny.

Jedným z našich najvýraznejších prínosov je možnosť individuálneho miešania farieb priamo v našej predajni v Banskej Bystrici. Sme hrdí na to, že dokážeme namiešať až 2279 odtieňov interiérových farieb podľa vzorkovníkov JUB, NCS a RAL, aby sme zabezpečili, že Vaše nápady a vízie budú prenesené presne tak, ako ste si predstavovali. Okrem toho máme v ponuke 1379 odtieňov fasádnych farieb od JUB a NCS, spolu s 216 odtieňmi omietok, aby sme Vám poskytli širokú škálu možností.

V našej neustálej snaze prinášať Vám to najlepšie sme sa rozhodli rozšíriť náš sortiment o výrobky od renomovanej českého výrobcu farieb na kov, Detecha. Tieto výnimočné farby na kov sú vytvorené s precíznou starostlivosťou a zameraním na trvanlivosť a výnimočný vzhľad. Náš tím Vám radi pomôže pri výbere tých najvhodnejších farieb na kov z radu výrobkov od Detecha, či už plánujete zrenovovať exteriér alebo interiér. Dôverujeme v kvalitu Detecha a tešíme sa, že môžeme túto kvalitu zdieľať s Vami.

Vaše projekty sú našou vášňou a radi sa s Vami podelíme o naše znalosti a skúsenosti. Sme tu pre Vás, aby sme spolu zhmotnili Vaše vízie do krásy. Vítame Vás v našej predajni, kde farby, laky, omietky a tapety dostávajú nový rozmer a spolu s Vami vytvárame dokonalé priestory plné farieb a života. Príďte sa pozrieť na našu novú kolekciu farieb na kov od značky Detecha a spolu nám dajte priestory nový rozmer. Sme tu pre Vás so skúsenosťami, radou a najnovšími trendmi v oblasti farieb a povrchových úprav.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 07:30 16:30
Utorok: 07:30 16:30
Streda: 07:30 16:30
Štvrtok: 07:30 16:30
Piatok: 07:30 16:30
Sobota: 08:00 12:00
Nedeľa: zatvorené  

Napíšte nám!

  Odoslať správu