Logo Žalúzie Cibula spol. s r.o.

Žalúzie Cibula spol. s r.o.

Adresa: Uherecká cesta 23/37,
95803 Malé Uherce
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Žalúzie Cibula spol. s r.o., 1Žalúzie Cibula spol. s r.o., 1Žalúzie Cibula spol. s r.o., 1Žalúzie Cibula spol. s r.o., 1

Založenie:

- Počiatky našej firmy siahajú do roku 1993 keď pán Cibula začal s montážou medziokenných žalúzií . V roku 2009 prešla firma strategickou obmenou. Po návrate zo zahraničnej stáže sa do manažmentu zapojil i Cibula junior. Firma začala s výstavbou sídla so showroomem a výrobnou dielňou..

- Dnes už štandardom, je pre nás ovládanie motormi , diaľkovými ovládačmi , prípadne doplnenie o rôzne automatické ovládacie prvky.

- Naším cieľom je pokračovať v práci tak, aby i naďalej prinášala úspech ako nám, tak i Vám, naším zákazníkom. Priali by sme si, aby sa naše výrobky stali súčasťou Vášho života a pomohli Vám vytvoriť príjemný domov.

Počet zamestnancov:

11

Spádová oblasť klientov:

Aby sme zabezpečili maximálnu pružnosť sústredíme sa len regionálne. Konkrétne v okresoch Partizánske , Prievidza, Topoľčany, Zlaté Moravce a Bánovce nad Bebravou

Služby, produkty, špecializácia:

- Realizujeme dodávku a montáž , všetkých typov tieniacej techniky značky CLIMAX ako sú žalúzie, rolety , markízy, pergoly a to so 4-ročnou záručnou dobou. Ďalším sortimentom sú garážové brány , balkónové presklenia a siete proti hmyzu.

- Súčasťou skoro každého domu je i garáž. Ponúkame niekoľko typov garážových brán od popredného výrobcu LOMAX.

- Vonkajšie žalúzie - Vonkajšie žalúzie Climax sú najpoužívanejším tieniacim prvkom v domoch a bytoch. So žalúziami zastavíte slnečné lúče ešte pred oknami. Vďaka naklopeniu lamiel môžete vetrať a regulovať množstvo svetla v interiéri.

-VONKAJŠIE ROLETY - Vonkajšie rolety Climax neprepustia žiadne slnečné lúče a doprajú vám spánok v úplnej tme a bez hluku. S vonkajšími roletami chránite okná pred prudkým dažďom aj UV žiarením. Hodia sa do okien na chalupy, prízemných obchodov alebo poschodí domov. Môžete ich doplniť o integrovanú sieť proti hmyzu alebo poistku proti vytiahnutiu, ktorá sťaží prístup zlodejom

- MARKÍZY - Vonkajšie markízy Climax sa hodia na terasy rodinných domov, záhradky kaviarní a balkóny v bytoch. Pred slnkom vás aj terasu spoľahlivo ochránia kazetové, kĺbové a bočné markízy

- PERGOLY A TIENENIE ZIMNÝCH ZÁHRAD - Pergoly a zimné záhrady predlžujú obytné priestory domu von do záhrady. Môžete vyberať takmer bezúdržbové hliníkové pergoly alebo najmodernejšie bioklimatické pergoly. Vonkajšie clony sa hodia na zatienenie zimných záhrad.

- ZVISLÉ FASÁDNE CLONY NA MIERU - Modernou alternatívou k vonkajším roletám a žalúziám sú zvislé fasádne clony Climax. Fasádne clony chránia pred slnkom, ustoja silný vietor a oživia každú fasádu domu. Do miestnosti nepustia slnečné lúče a zároveň prepustia dostatok denného svetla.

- VNÚTORNÉ ŽALUZIE - Vnútorné žalúzie

Vnútorné žalúzie Climax patria medzi najpoužívanejšie varianty vnútorného tienenia. Hliníkové žalúzie plynule regulujú množstvo svetla v interiéri. Chránia pred slnkom a pohľadmi susedov. Hodia sa takmer na akýkoľvek typ okna.

- VNÚTORNÉ LÁTKOVÉ ROLETY - Vnútorné látkové tienenie Climax účinne reguluje množstvo svetla v miestnosti a dotvára atmosféru každého domova, školy alebo kancelárie.

- SIETE PROTI HMYZU - Siete proti hmyzu na mieru sú praktickým doplnkom pred obťažujúcim hmyzom. Najviac sa hodia v lete, ale svoje využitie nájdu vo väčšine rodín takmer celoročne. Nebránia výhľadu von, spríjemnia váš spánok a vytvoria bezpečnejšie prostredie pre deti.

Ocenenia:

Žalúzie Cibula spol. s r.o. je členom programu SOMFY EXPERT. Účasť v tomto programe garantuje profesionalitu , najlepšie štandard obsluhy a vysokú úroveň servisu

Zaujímavosti:

- Chcete skrotiť slnečné lúče, regulovať teplotu v miestnosti alebo si dopriať viac súkromia?
U nás si vždy vyberiete. Tieniaca technika neslúži iba na zatemnenie, ale často pomôže aj pri šetrení nákladov za klimatizáciu a vykurovanie alebo prevencii alergie u detí.
Vonkajšie a vnútorné tienenie vyrábame vždy na mieru. Pasuje preto do každého domu aj bytu a hodí sa na zatienenie terasy. Každý náš výrobok prechádza testovaním a dôkladnou výstupnou kontrolou. Preto sa nebojíme dať predĺženú záruku 4 roky.

- Vonkajšie žalúzie Climax sú najpoužívanejším tieniacim prvkom v domoch a bytoch. So žalúziami zastavíte slnečné lúče ešte pred oknami. Vďaka naklopeniu lamiel môžete vetrať a regulovať množstvo svetla v interiéri. Vonkajšie žalúzie využijete vo dne aj v noci, chránia vaše súkromie a vytvárajú príjemné prostredie pre rodiny. Navyše vám ročne ušetria až niekoľko stoviek eur za prevádzkové náklady nezdravej klimatizácie. Našou najlepšou a pritom cenovo dostupnou žalúziou je vonkajšia žalúzia Z-90 Noval s dokonalým dovieraním lamiel.

- Predokenné žalúzie sú oveľa účinnejšie než vnútorné žalúzie. V lete dokážu znížiť teplotu v miestnosti až o 10 °C. Vonkajšie žalúzie Climax so zárukou 4 roky sa vyrábajú vždy na mieru a hodia sa pre každý domov. Na ich inštaláciu myslite dostatočne dopredu, ideálne už vo fáze projektu. Montáž je možné vykonať bez krytia horného nosiča, s krytom z hliníkového plechu, v podomietkovej schránke, samonosnom vyhotovení alebo do stavebného prekladu. Vyberajte zo širokej ponuky farieb a tvarov lamiel, na manuálne alebo elektrické ovládanie.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Po: 8:00 - 12:00  -  13:00 - 16:00 Pia: 8:00 - 12:00  -  13:00 - 16:00
Ut: 8:00 - 12:00  -  13:00 - 16:00 So: ZATVORENÉ
St: 8:00 - 12:00  -  13:00 - 16:00 Ne: ZATVORENÉ
Št: 8:00 - 12:00  -  13:00 - 16:00    

Napíšte nám!

  Odoslať správu