Logo VEKRA - okná a dvere

VEKRA - okná a dvere

Adresa: Pestovateľská 13,
821 02 Bratislava
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

VEKRA - okná a dvere, 1VEKRA - okná a dvere, 1VEKRA - okná a dvere, 1VEKRA - okná a dvere, 1VEKRA - okná a dvere, 1

Založenie:

VEKRA vyrába a montuje okná viac ako 25 rokov.

Spádová oblasť klientov:

Celé Slovensko

Služby, produkty, špecializácia:

Sme najväčší český výrobca okien a dverí. Kvalitne a za dobrú cenu zvýšime komfort vášho bývania a pomôžeme vám ušetriť za kúrenie.

Vyrobíme, dovezieme a namontujeme vám všetky typy okien, dverí, doplnkov a tienenia. V ponuke máme produkty pre každú stavbu, a to ako

-plastové okná
-drevené eurookná
-drevené špaletové okná aj okná hliníkové a drevohliníkové

Vieme si vždy poradiť, pretože máme skúsenosti s bytmi, rodinnými domami aj atypickými stavbami.

Sme profesionáli a stojíme si za kvalitou svojej práce. O majiteľov okien VEKRA sa postaráme vždy a všade, nezáleží na tom, či máte naše výrobky rok alebo 20 rokov.

Držíme krok s technikou a vážime si kvalitné suroviny, preto dlhodobo patríme k špičke. Naše produkty vám budú vždy spoľahlivo slúžiť, pretože ste pre nás partneri a s vašou dôverou nehazardujeme, presvedčte sa vo svojom okolí.

V našom showroome nájdete:

Viac ako 50 veľkých vzoriek okien, vstupných a vnútorných dverí s vynikajúcou zvukovou izoláciou, ktoré ocenia nároční klienti, ktorí očakávajú zmysel pre dizajn, presné spracovanie, dlhú životnosť a spoľahlivosť za rozumnú cenu. Tiež ponúkáme širokú škálu technik tieniacej techniky je možné testovať na VEKRA Bratislave. Nielenže existuje sortiment klasických plastových okien, drevených okien, hliníkových a drevohliníkových okien vyrobených spoločnosťou VEKRA, ale aj čoraz obľúbenejšie posuvné systémy vo všetkých materiáloch.

Obchodná kancelária VEKRA v moderných priestoroch OC Korzo je otvorená aj cez víkend. Odborní poradcovia sú ochotní ukázať, vysvetliť a reagovať na dotazi každého návštevníka. Odporúčame konzultovať s odborníkmi, ktorí sú vyškolení a schopní riešiť technické a konštrukčné požiadavky pri výbere nových okien a dverí. Neváhajte zastaviť sa v našom showroomu v Bratislave a pridte sa oboznámiť s modernými funkciami, ktoré môžu nielen prispieť k väčším úsporám tepla, ale tiež zvýšiť pohodlie vášho bývania.

Plastové okná, drevené, hliníkové a drevohliníkové okná VEKRA sú vyrábané v 4 vlastných špecializovaných výrobných závodoch v Českej republike. Tradícia značky VEKRA sa píše viac ako 25 rokov a počas tejto doby vyrába a inštaluje viac ako 6 500 000 okien všetkých typov.

Zaujímavosti:

Okná a dvere VEKRA vyrábame v štyroch špecializovaných výrobných závodoch v ČR.

Výrobný závod a sídlo spoločnosti Lázně Toušeň (výroba hliníkových okien a dverí)
Výrobný závod v juhočeskom Husinci (výroba plastových okien a dverí)
Výrobný závod vo Velkém Meziříčí (výroba drevených okien a dverí)
Výrobný závod na Morave v Zašovej (výroba drevohliníkových okien a dverí)

Otváracie hodiny

Pondelok: 8:00 18:00
Utorok: 8:00 18:00
Streda: 8:00 18:00
Štvrtok: 8:00 18:00
Piatok: 8:00 18:00
Sobota: 10:00 16:00
Nedeľa: 10:00 16:00

Napíšte nám!