Logo PLAST- MONT, s.r.o.

PLAST- MONT, s.r.o.

Adresa: Pekárenská 2,
98403 Lučenec
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

PLAST- MONT, s.r.o., 1PLAST- MONT, s.r.o., 1PLAST- MONT, s.r.o., 1PLAST- MONT, s.r.o., 1PLAST- MONT, s.r.o., 1PLAST- MONT, s.r.o., 1

Založenie:

Firma vznikla v roku 1994

Počet zamestnancov:

45

Služby, produkty, špecializácia:

Plastové a hliníkové okná, dvere, steny, hliníkové zábradlia - výroba a montáž.

Firma vlastní certifikát na profilový systém REHAU a ALUPLAST, má vlastné obchodné zastúpenie v Bratislave a v Banskej Bystrici.

Popri plastových a hliníkových oknách si môžete u nás objednať aj estetické hliníkové zábradlie pre interiér a exteriér vo výnimočnej kvalite. Prečo hliník? Lebo je dlhodobo /desaťročia/ trvácny a nemení svoj vzhľad ani farbu. Keď už nechcete rok čo rok pretierať zábradlie, s ľahkosťou chcete udržiavať čistotu, hľadáte niečo na spríjemnenie Vášho prostredia a unavujú Vás už hrdzavé fľaky, tak u nás nájdete vhodné riešenie.

Zábradlie donesieme na miesto a ľahkosťou bez zvárania a brúsenia Vám ho podľa vašich požiadaviek zostavíme. Na našom zábradlí nebudú vytŕčať šrouby a jediné čo budete potrebovať na údržbu je prachovka.

Ponúkame zábradlia schodiskové, balkónové a robíme výplne aj zo skla.

Novinka je aj mini-zábradlie pre kvetináče vhodné na každé okno či v bytovke alebo v rodinnom dome.

Zaujímavosti:

Firma vlastní certifikát na profilový systém REHAU a ALUPLAST, má vlastné obchodné zastúpenie v Bratislave a v Banskej Bystrici.

Video prezentácia

Napíšte nám!

  Odoslať správu