Logo OVITEX s.r.o.

OVITEX s.r.o.

Adresa: Hraničná 3583/30,
05801 Poprad

Fotogaléria

OVITEX s.r.o., 1OVITEX s.r.o., 1OVITEX s.r.o., 1

Založenie:

Spoločnosť Ovitex bola založená v roku 2005. Designujeme a šijeme okenné dekorácie , závesy, záclony, rímske rolety na mieru a ďalšie textilné doplnky ako aj obliečky na vankúše, prehozy a iné. Sledujeme trendy v oblasti textílií a spolu s rokmi nadobudnutými poznatkami, Vám v našom štúdiu vytvoríme návrh podľa požiadaviek a predstáv.

Počet zamestnancov:

V našom tíme máme tvorivých, aj technicky zmýšľajúcich kolegov a tí vedia pre Vás navrhnúť vždy správne riešenia. Pokiaľ máte predstavu, ako obliecť Vaše okná a nenašli ste doteraz riešenie, poraďte sa s našim tvorivým tímom.

Spádová oblasť klientov:

Designujeme a šijeme okenné dekorácie pre celé Slovensko. Ak práve premýšľate, ako a čo inštalovať na Vaše okná, radi Vám pomôžeme. Na základe osobných skúseností Vám vieme poradiť pri výbere správnych textílií a ich údržbe. Zameriavame sa na Vás a na Vaše potreby. Všetko, čo naša firma vytvára, je reakciou na požiadavky trhu, teda požiadavky našich klientov. Vytvoríme domov, kde sa Vám bude príjemne žiť a oddychovať. Našou motiváciu je originalita a úspechom Vaša spokojnosť.

Služby, produkty, špecializácia:

Šijeme záclony a závesy na mieru pre rodinné domy, apartmánové byty, chalupy, či drevenice, hotely, rezidencie a penzióny. V našej ponuke nájdete aj plissé rolety a drevené žalúzie. Zabezpečujeme montáž a vešanie so žehlením a riasením. Radi Vám poskytneme zameranie u Vás doma, spolu s poradenstvom a predvedením vzoriek tkanín. Ponúkame služby pre domy, apartmánové byty a novostavby, nie len v Poprade a okolí, ale niekedy aj za hranicami Slovenska. Okrem okenných dekorácií vieme zabezpečiť aj hotelový textil, obrusy a banketové sukne do reštaurácií.

Zaujímavosti:

Naše služby využívajú okrem súkromných osôb hlavne hotely, penzióny, veľvyslanectvá, kaštiele, historické budovy a iné zariadenia HORECA.

Video prezentácia

Napíšte nám!

  Odoslať správu