Logo Nábytok Holík s. r. o.

Nábytok Holík s. r. o.

Adresa: Majerská cesta 36,
97401 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Nábytok Holík s. r. o., 1Nábytok Holík s. r. o., 1Nábytok Holík s. r. o., 1

Služby, produkty, špecializácia:

Nechajte si vyrobiť exkluzívny nábytok na mieru pre Váš domov. Nábytok Holík prináša nielen originalitu, ale navyše dodáva každému interiéru neopakovateľný štýl a šmrnc. Okrem klasických šatníkov, vstavaných skríň, kuchýň na mieru, či nábytku do obývačky pre Vás vyrobíme aj exkluzívny nábytok do spálne, predsiene, kúpeľne, či jedálne. Vyrábame postele na mieru podľa Vašich požiadaviek a v rôznych atypických rozmeroch, širokú paletu stolov i stolíkov rôznych rozmerov a farieb, ale aj kúpeľňový nábytok ktorý je priamo prispôsobený Vašim priestorovým možnostiam.

Pri práci kladieme dôraz na každučký detail a vyberáme materiály vysokej kvality, ktoré nakupujeme len od preverených výrobcov. Vypracujeme Vám návrh na základe akýchkoľvek požiadaviek, ktorý bude v absolútnom súlade s Vašimi snami a predstavami. Pokiaľ máte veľmi špecifické potreby, tak nás neváhajte kontaktovať, so všetkým Vám pomôže náš interiérový dizajnér, ktorý navrhne ideálne riešenie interiéru aj s ohľadom na finančné možnosti klienta.

Pre Vaše pohodlie a spokojnosť urobíme čokoľvek. Klientom preto zabezpečujeme komplexné služby vrátane montáže nami dodaného nábytku.

Zaujímavosti:

Služby interiérového štúdia poskytneme aj v pohodlí domova. Nemusíte nikam chodiť, náš interiérový dizajnér Vás po dohode navštívi u Vás doma.

Video prezentácia

Napíšte nám!

  Odoslať správu