Logo Minibuseuropa s.r.o. - autobusová doprava

Minibuseuropa s.r.o. - autobusová doprava

Adresa: Záhradná 423/28,
04431 Družstevná pri Hornáde
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Minibuseuropa s.r.o. - autobusová doprava, 1Minibuseuropa s.r.o. - autobusová doprava, 1Minibuseuropa s.r.o. - autobusová doprava, 1

Založenie:

V oblasti autobusovej dopravy pôsobíme od roku 2009. Najprv ako živnosť Anton Moric a v roku 2013 vznikla spoločnosť Minibuseuropa s.r.o.

Služby, produkty, špecializácia:

Preprava minibusmi, transfer na letisko - preprava z Košíc na letisko Budapešť / z letiska Budapešť do Košíc, preprava z Košíc na letisko Viedeň / z letiska Viedeň do Košíc.

Preprava pracujúcich v zahraničí (Rakúsko, Taliansko,Nemecko).

Všetky vozidlá sú sterilizované, detoxikované, dezinfikované ozónovým generátorom.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti osobnej prepravy poskytujeme komplexné služby pre klientov, ktorí potrebujú profesionálny, spoľahlivý a bezpečný odvoz na dovolenku, poznávací zájazd, konferenciu, školenie, pracovné stretnutie, kultúrne či športové podujatie.

Ku dobrému pocitu z bezpečnej a pohodlnej jazdy prispievajú najmä skúsený vodiči a vozidlá udržiavané v dobrom technickom stave.

Prepravu osôb ponúkame za výhodnú cenu. Orientačnú cenu našich služieb si môžete vypočítať pomocou jednoduchej kalkulačky, ktorá vám okrem ceny taktiež graficky znázorní trasu a vzdialenosť.

Zaujímavosti:

Okrem autobusovej dopravy môžete využiť aj naše ďalšie služby:

- čistenie čalúnených častí a sedadiel Vášho auta, autobusu

- ubytovanie v Prímorsku (Bulharsko) - pre zákazníkov využívajúcich našu autobusovú dopravu vieme zarezervovať ubytovanie na meno v penzióne MILA I. a hotel North

Video prezentácia

Napíšte nám!

  Odoslať správu