Logo LIGUM, spol. s r.o. - pogumovanie valcov

LIGUM, spol. s r.o. - pogumovanie valcov

Adresa: Levočská cesta 51,
05801 Poprad
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

LIGUM, spol. s r.o. - pogumovanie valcov, 1LIGUM, spol. s r.o. - pogumovanie valcov, 1LIGUM, spol. s r.o. - pogumovanie valcov, 1LIGUM, spol. s r.o. - pogumovanie valcov, 1LIGUM, spol. s r.o. - pogumovanie valcov, 1

Založenie:

Firma Ligum spol. s r. o. zahájila výrobu v máji roku 1993 v Jablonci nad Nisou.
K jej veľmi rýchlemu počiatočnému rozvoju svojimi skúsenosťami a know-how výrazne prispeli zahraniční partneri – spoločnosti Gummiwerke Kraiburg a Egberts Rubber.
Moderné technológie, kvalitné strojové vybavenie a predovšetkým nadšenie celého tímu boli základným predpokladom úspechu.

Spádová oblasť klientov:

Vybudovanie sesterských firiem v slovenskom Poprade , v poľskom Głogów , v ukrajinskom Lutcku , v Moskve , nový moderný prevádzka v Jablonci , licenčné zmluvy - taká je firma Ligum v súčasnej dobe .

Služby, produkty, špecializácia:

Sme dodávateľmi pogumovaných a polyuretanových valcov v rámci obnovy (repasácie) poťahov pre všetky odvetvia priemyslu.
Sme aj dodávateľmi na trh Európy v programe OEM, t.j. výroba a dodávka kompletov (kov + guma) pre význačných výrobcov textilných a flexografických strojov.

Postupne sme rozšírili svoju ponuku aj o ploché polyuretánové výrobky, podložky, lamely, stierače.

V Poprade sa okrem ostatnej výroby špecializujeme na výrobu valcov pre metalurgický, drevársky a papierenský priemysel. Dodávame kompletné valce pre prvovýrobcov ofsetových a flexotlačových strojov v Europe.

Zaujímavosti:

Ligumprén je nové polyuretánové pokrytie valcov, ktoré zabezpečí zvýšenie mechanickej aj chemickej odolnosti. Prejaví sa to nie len na zvýšení životnosti Vašich valcov, ale aj na kvalite ich práce.

Video prezentácia

Napíšte nám!

  Odoslať správu