Logo Krby.sk - krby a pece

Krby.sk - krby a pece

Adresa: Mramorová 1,
82106 Bratislava

Fotogaléria

Krby.sk - krby a pece, 1Krby.sk - krby a pece, 1Krby.sk - krby a pece, 1Krby.sk - krby a pece, 1Krby.sk - krby a pece, 1

Založenie:

Realizácii krbov sa úspešne venujeme viac ako 25 rokov. Sme rodinná firma, ktorá si zakladá na odbornosti, kvalite a individuálnom prístupe ku každému klientovi.

Spádová oblasť klientov:

Bratislavský kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Máme bohaté skúsenosti s realizáciou krbov na mieru. O našej práci svedčia tisíce spokojných zákazníkov, ktorí oceňujú kvalitu a individuálny prístup. Krby sú pre nás viac než len zdrojom tepla. V modernej architektúre predstavujú dizajnový prvok, ktorý dotvára charakter miestnosti. Sú však aj symbolom komfortu a rodinnej pohody. Teší nás, že môžeme vytvárať jedinečné diela, pri ktorých sa stretávajú celé rodiny. Navštívte naše krbové štúdio v Bratislave a postavíme vám krb na celý život.

- dizajnové krby
- sálavé krby a pece
- krbové kachle
- záhradné kuchyne a grily

Postavili sme viac ako 2000 krbov a získali sme skúsenosti so všetkými poprednými výrobcami krbových vložiek. Veríme, že najlepšou reklamou je spokojnosť našich zákazníkov, ktorí naše služby odporúčajú ďalej.

Záruka 10 rokov. Kvalita je u nás na prvom mieste. Postavíme vám krby, ktoré nielenže splnia vaše estetické požiadavky, ale budú vám aj dlhé roky bez problémov slúžiť.

Zaujímavosti:

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a navštívte nás v krbovom štúdiu v Bratislave. Máte už konkrétnu predstavu, ako by mal krb vyzerať? Výborne! Naši odborníci sa budú venovať len vám a môžete sa rovno pustiť do plánovania detailov. Nemáte ešte úplne jasno v tom, aký krb by bol pre vás najvhodnejší? Radi vám vysvetlíme rozdiely a podelíme sa s vami s praktickými skúsenosťami.

Otváracie hodiny

Pondelok: Po dohode  
Utorok: 9:00 17:00
Streda: 9:00 17:00
Štvrtok: 9:00 17:00
Piatok: Po dohode  
Sobota: Zatvorené   
Nedeľa: Zatvorené  

Napíšte nám!