Logo Gtravel, autobusová preprava

Gtravel, autobusová preprava

Adresa: Rajecká 26,
82107 Bratislava
  Zobraziť na mape

Založenie:

Naša firma bola založená v roku 2005.

Spádová oblasť klientov:

Sídlime v Bratislave a firma je zameraná na poskytovanie služieb v oblasti prepravy na Slovensku aj v rámci Európy. K našim klientom patria firmy, školy, inštitúcie, cestovné kancelárie aj súkromné osoby.

Služby, produkty, špecializácia:

Preprava minibusmi a autobusmi. Preprava na rôzne príležitosti, školenia, služobné cesty, dovolenky a iné. Vnútroštátna a medzinárodná nepravidelná autobusová doprava. Zabezpečujeme zájazdovú, nepravidelnú prepravu osôb podľa vašich požiadaviek. Náš kvalitný vozový park a profesionálny prístup sú pre vás zárukou príjemného cestovania.

Spoľahlivo vás odvezieme na letiská, konferencie, obchodné stretnutia, školenia, semináre, večierky, slávnostné podujatia, do divadiel, kín... Zaistíme prepravu počas podnikových zájazdov, školských výletov a exkurzií, plaveckých a lyžiarskych výcvikov alebo školy v prírode. Pri viacdenných zájazdoch môžete mať autobusy k dispozícii po celý čas pobytu.

V závislosti od počtu prepravovaných osôb vám ponúkame na výber zo širokého radu vlastných, ako aj dodávateľských klimatizovaných minibusov a autobusov renomovaných značiek, napr. VW, Renault, Fiat, Iveco, ISUZU, SOR, Setra, Mercedes–Benz, MAN a Scania s obsaditeľnosťou od 5 až 49 miest.

Osvedčení profesionálni vodiči s dlhoročnou praxou vás odvezú na určené miesto bezpečne, pohodlne a včas. Vďaka kvalitným službám, spoľahlivosti a flexibilite sa k nám naši klienti radi vracajú. Obráťte sa na nás a presvedčíte sa sami. Prajeme Vám príjemnú a bezpečnú jazdu.

Napíšte nám!

  Odoslať správu