Logo Firma Lamper

Firma Lamper

Adresa: Priemyselná 12,
974 11 Banská Bystrica
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

Firma Lamper, 1Firma Lamper, 1Firma Lamper, 1

Založenie:

Opravy a výstavby nových striech vykonávame už od roku 2000.

Spádová oblasť klientov:

Špecializujeme sa výhradne na šikmé strechy čo nám umožňuje vykonávať tento druh stavebných prác na najvyššej úrovni.

Správne sa rozhodnúť pri oprave či výstavbe novej strechy je dôležité rozhodnutie, ktoré môže ovplyvniť nielen výšku investície ale hlavne životnosť strechy a kvalitu vášho bývania. Neváhajte a opýtajte sa nás. Radi Vám poradíme.

Služby, produkty, špecializácia:

Firma LAMPER so svojimi odborne vyškolenými zamestnancami je schopná realizovať nielen strechy rodinných domov ale aj komplexné služby od poradenstva v oblasti šikmých striech, pomoci pri výbere tých správnych materiálov, výpočtov spotreby, vypracovania cenovej ponuky až po samotnú výstavbu či rekonštrukciu.

Od začiatku vzniku firmy nám bolo jasné, že najlepšou reklamou je spokojný zákazník. Preto sme rovnako zodpovedne pristupovali k oprave starej strechy či výstavbe novej, čo našej firme prinieslo obchodný rast a našim zákazníkom dlhoročné zhodnotenie ich investícii.

Plne si uvedomujeme skutočnosť, že výstavba novej strechy je pre väčšinu z Vás dôležitým životným krokom rozhodujúcim nielen o komforte ale aj o ekonomickej stránke bývania preto si môžete byť istý, že aj Vašej streche budeme venovať maximálnu pozornosť.

Našim skutočným produktom nie je len predaj strešnej krytiny ale komplexný balík služieb v oblasti dodávky strešného systému na šikmé strechy vrátane montáže. Zabezpečujeme aj poradenské služby, širokú paletu doplnkov pre strechy a dopravu produktov.

Zaujímavosti:

Naše heslo je: „Všetko pre Vašu strechu pod jednou strechou“. Nájdete preto u nás všetko, čo potrebuje Vaša strecha. Príďte, poradíme, poslúžime.

Výmena strechy je práca, ktorá si vyžaduje mnoho zručností a špeciálne vybavenie. Máme skúsenosti, nástroje a školenia, aby sme zabezpečili, že vaša výmena strechy bude vykonaná správne hneď na prvýkrát.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 7:30  16:00
Utorok: 7:30  16:00
Streda: 7:30  16:00
Štvrtok: 7:30  16:00
Piatok: 7:30  16:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Napíšte nám!

  Odoslať správu