Logo ARMUS plumbing s.r.o.

ARMUS plumbing s.r.o.

Adresa: SNP 7031/63,
03403 Ružomberok
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

ARMUS plumbing s.r.o., 1ARMUS plumbing s.r.o., 1ARMUS plumbing s.r.o., 1

Založenie:

Firma Armus Plumbing začala svoju históriu v roku 2015 a odvtedy neustále napredovala, stávajúc sa jednou z najprestížnejších spoločností v oblasti vodoinštalácií a kúrenia. Sú známi svojou spoľahlivosťou, kvalitou práce a záväzkom k spokojnosti zákazníkov.

S rokmi aktívneho pôsobenia na trhu si Armus Plumbing vybudovali vynikajúcu povesť v oblasti inštalatérskych prác a stali sa preferovaným partnerom pre mnoho zákazníkov. Ich skúsený tím odborníkov je pripravený splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky a poskytnúť vám profesionálnu službu na najvyššej úrovni. Armus Plumbing je synonymom kvality, spoľahlivosti a vynikajúceho zákazníckeho servisu. Sú hrdí na svoje úspechy a neustále sa snažia posúvať hranice vodoinštalácií a kúrenia v oblasti, v ktorej pôsobia.

Spádová oblasť klientov:

Armus Plumbing s.r.o. je aktívna v Žilinskom kraji, konkrétne v okrese Ružomberok, a poskytuje svoje služby v oblasti vodoinštalácií a kúrenia pre zákazníkov v tejto lokalite. S ich sídlom a kamennou prevádzkou na ulici Jána Jančeka 14 v Ružomberku, Armus Plumbing je dostupná pre zákazníkov v okrese a blízkom okolí, aby im poskytla kvalitné riešenia a servis v oblasti inštalatérstva. Ich špecializácia zahŕňa montáž tepelných čerpadiel, klimatizácií a úpravu kvality vody, a tím Armus Plumbing je pripravený vyhovieť potrebám zákazníkov v tejto regióne so zameraním na ich spokojnosť a kvalitu poskytovaných služieb.

Služby, produkty, špecializácia:

Vodoinštalatérstvo, vodoinštalatér, vodár
Kúrenárstvo, kúrenár
Plynoinštalatérstvo, plynár
Montáže, rekonštrukcia, oprava a údržba
Kompletáž a osádzanie sanity
Sprostredkovateľská činnosť
Poradenstvo
Diagnostika závad
Firma Armus Plumbing s.r.o. v Ružomberku poskytuje komplexné služby v oblasti vodoinštalácií a kúrenia. Špecializujú sa na tepelné čerpadlá značiek Alpha Innotec, Thermia, LG a Inventor, s ktorými zabezpečujú energeticky úsporné a efektívne vykurovacie riešenia pre domácnosti a podniky.
Odborní pracovníci majú certifikácie a skúsenosti potrebné na profesionálnu montáž rozvodov vody, kúrenia a sanitárnej techniky. Navyše, Armus Plumbing je zapojený aj do projektov Zelená domácnostiam, kde pomáhajú zákazníkom získať finančnú podporu na inštaláciu tepelných čerpadiel. Okrem toho firma ponúka aj predaj a montáž klimatizácií a zariadení na úpravu kvality vody, čím dokážu pokryť rôzne potreby zákazníkov v oblasti komfortu a životného prostredia. Ich cieľom je poskytnúť vám spoľahlivé a kvalitné služby, poradenstvo a riešenia pre vaše projekty v oblasti inštalatérstva, kúrenárstva a plynoinštalatérstva.

Zaujímavosti:

Garantujeme Vám :
Férovú komunikáciu so zákazníkom o možnostiach realizácie
Montáž prevedenú na najvyššej úrovni s profesionálnym náradím a moderným vzhľadom
Čistotu na pracovisku počas aj po skončení montáže
Spokojnosť zákazníka s celkovým prevedením
V prípade nedvíhania telefónu z nejakého dôvodu, vždy voláme späť

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 07:00 - 12:00 12:45 - 15:00
Utorok: 07:00 - 12:00 12:45 - 15:00
Streda: 07:00 - 12:00 12:45 - 15:00
Štvrtok: 07:00 - 12:00 12:45 - 15:00
Piatok: 07:00 - 12:00 12:45 - 15:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Napíšte nám!

  Odoslať správu