Logo ANTEKO účtovníctvo, daňové poradenstvo

ANTEKO účtovníctvo, daňové poradenstvo

Adresa: Prielohy 1012/1C,
01007 Žilina
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

ANTEKO účtovníctvo, daňové poradenstvo, 1ANTEKO účtovníctvo, daňové poradenstvo, 1

Založenie:

Anteko, spoločnosť s ručením obmedzeným, úspešne pôsobí v oblasti spracovania účtovníctva, miezd a poradenstva už od roku 1998.

Počet zamestnancov:

Anteko, s. r. o., má 20 stálych zamestnancov a dlhoročné zázemie. Výhodou firmy s viacerými zamestnancami je fakt, že sa navzájom dokážu zastúpiť a preklenúť tak absenciu kolegov bez toho, že by to klient akokoľvek pocítil.

Spádová oblasť klientov:

Centrála sa nachádza na ulici Prielohy v Žiline v budove LIVING CENTRUM, ďalšiu pobočku má firma v Bratislave.

Služby, produkty, špecializácia:

Anteko, s. r. o., poskytuje tieto služby:

- Spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva
- Spracovanie miezd (malé aj veľké spoločnosti)
- Spracovanie ročnej závierky a uzávierky
- Daňové priznania k dani z pridanej hodnoty (DPH) a k dani z príjmovprávnických a fyzických osôb
- Daňové poradenstvo prostredníctvom daňového poradcu
- Sprostredkovanie auditu v audítorskej spoločnosti, s ktorou úzko spolupracujeme
- Dozor nad prácou vašich interných účtovníčok s úplnou zodpovednosťou za ich prácu

Zaujímavosti:

Interná konzultantka našej firmy ovláda obchodnú nemčinu, preto vieme pre nemecky hovoriacich klientov poskytovať naše služby aj v tomto jazyku.

Spoločnosť Anteko potvrdzuje svoje úspešné postavenie na trhu a povesť renomovanej firmy aj publikovaním príspevkov s ekonomicko-účtovnou a daňovou tematikou v odborných časopisoch (Verlag Dashőfer) i v celoslovenských denníkoch (Hospodárske noviny, Pravda...)
Pod hlavičkou firmy vyšla aj 240-stranová publikácia s názvom Leasing, ktorej utorkami sú Ing. Vanda Mravcová spolu s Ing. Darinou Salanciovou.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Pondelok: 8:00 17:00
Utorok: 8:00 17:00
Streda: 8:00 17:00
Štvrtok: 8:00 17:00
Piatok: 8:00 17:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Napíšte nám!

  Odoslať správu  
účtovníctvo Žilinavedenie účtovníctva Žilinajednoduché účtovníctvo Žilinapodvojné účtovníctvo Žilinaúčtovný dozor Žilinamzdová agenda Žilinaekonomické poradenstvo Žilinaúčtovné poradenstvo Žilinaspracovanie výplatných pások Žilinavýkaz ziskov a strát Žilinaročná uzávierka Žilinadaňové priznanie Žilinavypracovanie daňového priznania Žilinadaňové priznanie Žilinaúčtovníčka Žilinaúčtovnícka kancelária Žilinaúčtovné doklady Žilinaúčtovná uzávierka Žilinarekonštrukcia účtovníctva Žilinaúčtovné doklady Žilinaprehľady hospodárenia Žilinadaňová agenda Žilinaspotrebná daň Žilinadaň z nehnuteľností Žilinadaň z príjmu Žilinafinančné poradenstvo Žilinafinančný špecialista Žilinafinančné produkty Žilinatermínované vklady Žilinasprávne investovanie Žilinafinančný plán Žilinadaňové poradenstvo Žilinadaňové priznanie ŽilinaŽilinazaloženie s.r.o. Žilinazaloženie a.s. Žilinapredaj firiem Žilinafirmy na predaj Žilinazakladanie firiem Žilinaready-made spoločností Žilinazakladanie obchodných spoločností Žilinapredaj novozaložených spoločností Žilinaslužby pri zmenách v spoločnosti Žilinazmeny v spoločnostiach Žilinazaloženie akciovej spoločnosti Žilinazaloženie spoločnosti s ručením obmedzením Žilinafirma na kľúč Žilinaspoločnosť na kľúč Žilinapomoc pri založení firmy Žilinazaloženie firmy Žilinazaloženie živnosti Žilinaukončenie podnikania Žilinaodpredaj firmy Žilinaodstúpenie firmy s prevádzkou Žilinaofficehousing Žilinaprenájom sídla spoločnosti Žilinavirtuálne sídlo Žilinaspráva firiem Žilinaadministratíva pri zakladaní spoločností Žilinaaudity Žilinaauditori Žilinaauditorské služby Žilinaauditorské spoločnosti Žilinaoceňovanie a hodnotenie podnikov Žilinaaudit štatutárnej uzávierky Žilinalegislatívna rekonštrukcia Žilinaanalýzy finančnej situácie Žilina