Logo almon s. r. o.

almon s. r. o.

Adresa: Bajkalská 7/A,
83104 Bratislava-Nové Mesto
  Zobraziť na mape

Fotogaléria

almon s. r. o., 1almon s. r. o., 1almon s. r. o., 1

Založenie:

Už počas dvoch posledných rokov štúdia na VŠ Stavebnej v Bratislave sme viac riešili fasády, sklo či hliník a podieľali sa na mnohých realizáciách. Práve tieto skúsenosti nám umožnili hneď po skončení školy - v roku 2008 - založiť prvú firmu pôsobiacu v oblasti projektovania sklo-hliníkových a prevetrávaných fasád na Slovensku.

Skúsenosti, ktoré sme nadobudli počas tohto krstu ohňom sme využili pri našom ďalšom kroku v roku 2011 -založili sme stavebno-obchodnú spoločnosť almon s.r.o. s vlastnými dodávateľmi materiálu, náradia, montáže a ďalších kľúčových vecí. Vytvorili sme tak tím špičkových technikov a stavebných inžinierov, ktorí môžu byť oporou aj pre vás.

Počet zamestnancov:

Spolupracujeme s tímom 30 profesionálov.

Spádová oblasť klientov:

Bratislavský kraj.

Ak potrebujete zrealizovať netypickú konštrukciu mimo Bratislavský kraj a máte problém nájsť v okolí firmu, ktorá by si trúfla vaše predstavy pretaviť do reality, pokojne sa nám ozvite.

Služby, produkty, špecializácia:

- Ponúkame komplexné riešenia dizajnových zimných záhrad,

- Dizajn, výroba a dodávka hliníkových okien a dverí.

- Dodávka sklenených konštrukcií ako sú sklenené zábradlia, zasklené steny, sklenené dvere, sklenené sprchové kúty.

- V našom showroome Design Life ponúkame komplexný sortiment produktov a služieb v oblasti trávenia voľného času na terase po celý rok. Od návrhu architekta až po ucelenú realizáciu, vrátane doplnkových produktov ako sú nábytok, ohrievače a grily.

Ocenenia:

Navrhovali sme konštrukčné detaily fasád pre tieto objekty: Eurovea, River Park, Zimný štadión v Bratislave.

Zaujímavosti:

- Boli sme prvá projekčná kancelária hliníkových konštrukcií na Slovensku. Z nej sa časom stala obchodno-výrobno-realizačná firma almon.

- Našim cieľom je realizovať sklo-hliníkové stavby s vyššou pridanou hodnotou, preto sme v roku 2017 otvorili vlastnú výrobu, ktorá je zameraná na precíznu ručnú prácu s dôrazom na detail, zachovanie funkčnosti aj dizajnu.

- Náš konateľ Ing. Pavol Németh je pravidelným hosťom svojej alma mater - STU v Bratislave, kde študentov stavebnej fakulty motivuje svojím úspešným príbehom.

Video prezentácia

Otváracie hodiny

Po: 08:00-17:00   Pia: 08.00:17:00  
Ut: 08:00-17:00   So: podľa dohody  
St: 08:00-17:00   Ne: podľa dohody  
Št: 08:00-17:00      

Napíšte nám!

  Odoslať správu