Logo STIGI-TRANS- expresná preprava tovaru

STIGI-TRANS- expresná preprava tovaru

Adresa: Bočná 3,
940 01 Nové Zámky
Telefón: 0904 545 962
E-mail: stigitrans@stigi.eu
Web: www.stigi.eu

Video prezentácia

Založenie:

Firma začala svoju činnosť v roku 2008 na základe živnostenského oprávnenia s jedným vozidlom do celkovej hmotnosti 3,5 tony a v máji roku 2011 sa pretransformovala na STIGI-TRANS s.r.o. Dnes náš vozový park tvoria autá viacerých typov, pomocou ktorých vieme poskytnúť možnosť na každú požiadavku tak, aby zákazník mal vždy presné ale aj výhodné riešenie.

Služby, produkty, špecializácia:

Expresná preprava tovaru
Dokládková preprava tovaru
Kamiónová celovozová preprava tovaru
Špeciálna preprava na mieru

Momentálne operujeme vyše 40 autami do celkovej hmotnosti 3,5 tony, ktoré neustále jazdia na celom území Európskej Únie.

Našim cieľom je, aby sme sa stali špičkou na trhu poskytovateľov urgentných dopravných služieb a vybudovali dobre fungujúci, vysokokvalitný logistický systém. Neustále pracujeme na tom, aby sme dosiahli maximálnu spokojnosť našich zákazníkov.

Ocenenia:

Stali sme sa certifikovanou spoločnosťou podľa normy STN EN 9001:2016

Zaujímavosti:

Riešime časovo najkritickejšie prepravy, ktoré musia byť doručené mimoriadne rýchlo. Aj preto nám niektorí naši zákazníci hovoria, že „blesk je náš mladší brat…“.

Fotogaléria

STIGI-TRANS- expresná preprava tovaru, 1STIGI-TRANS- expresná preprava tovaru, 1STIGI-TRANS- expresná preprava tovaru, 1STIGI-TRANS- expresná preprava tovaru, 1STIGI-TRANS- expresná preprava tovaru, 1STIGI-TRANS- expresná preprava tovaru, 1STIGI-TRANS- expresná preprava tovaru, 1

Ako sa k nám dostanete?