Logo ANTEKO účtovníctvo, daňové poradenstvo

ANTEKO účtovníctvo, daňové poradenstvo

Adresa: Prielohy 1012/1C,
01007 Žilina
Telefón: 041 7631658
E-mail: mravcova@anteko.sk
Web: www.anteko.sk

Video prezentácia

Založenie:

Anteko, spoločnosť s ručením obmedzeným, úspešne pôsobí v oblasti spracovania účtovníctva, miezd a poradenstva už od roku 1998.

Počet zamestnancov:

Anteko, s. r. o., má 20 stálych zamestnancov a dlhoročné zázemie. Výhodou firmy s viacerými zamestnancami je fakt, že sa navzájom dokážu zastúpiť a preklenúť tak absenciu kolegov bez toho, že by to klient akokoľvek pocítil.

Spádová oblasť klientov:

Centrála sa nachádza na ulici Prielohy v Žiline v budove LIVING CENTRUM, ďalšiu pobočku má firma v Bratislave.

Služby, produkty, špecializácia:

Anteko, s. r. o., poskytuje tieto služby:

- Spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva
- Spracovanie miezd (malé aj veľké spoločnosti)
- Spracovanie ročnej závierky a uzávierky
- Daňové priznania k dani z pridanej hodnoty (DPH) a k dani z príjmovprávnických a fyzických osôb
- Daňové poradenstvo prostredníctvom daňového poradcu
- Sprostredkovanie auditu v audítorskej spoločnosti, s ktorou úzko spolupracujeme
- Dozor nad prácou vašich interných účtovníčok s úplnou zodpovednosťou za ich prácu

Zaujímavosti:

*Interná konzultantka našej firmy ovláda obchodnú nemčinu, čo nie je podobných spoločnostiach na hornom Považí bežné. Preto vieme pre nemecky hovoriacich klientov poskytovať naše služby aj v tomto jazyku a zabezpečiť komunikáciu pre nemecky hovoriacich klientov, ktorí sú spoločníkmi v slovenských daňových subjektoch.
*Spoločnosť Anteko potvrdzuje svoje úspešné postavenie na trhu a povesť renomovanej firmy aj publikovaním príspevkov s ekonomicko-účtovnou a daňovou tematikou v odborných časopisoch (Verlag Dashőfer) i v celoslovenských denníkoch (Hospodárske noviny, Pravda...) Pod hlavičkou firmy vyšla aj 240-stranová publikácia s názvom Leasing (ako názov napovedá, venovaná problematike leasingu). Autorkami sú Ing. Vanda Mravcová spolu s Ing. Darinou Salanciovou.
*Organizačná štruktúra firmy je vytvorená tak, že podnet či problém klienta vždy okamžite rieši niektorý z kompetentných pracovníkov.
*Výhodou je aj poloha centrály firmy na Solinkách, v blízkosti obchodného strediska Metro. V Žiline, kde je nedostatok parkovacích miest a parkovanie je do značnej miery spoplatnené, tu nájdete parkovacie miesta pre naších klientov.

Fotogaléria

ANTEKO účtovníctvo, daňové poradenstvo, 1ANTEKO účtovníctvo, daňové poradenstvo, 1ANTEKO účtovníctvo, daňové poradenstvo, 1ANTEKO účtovníctvo, daňové poradenstvo, 1

Ako sa k nám dostanete?