Logo NOBIA - predaj a požičovňa náradia

NOBIA - predaj a požičovňa náradia

Adresa: Sládkovičova 98A,
97405 Banská Bystrica
Telefón: +421 903 706 501
+421 48 416 3628
E-mail: nobia@nobia.sk
Web: www.nobia.sk

Video prezentácia

Spádová oblasť klientov:

Banskobystrický kraj

Služby, produkty, špecializácia:

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a distribúciou vysoko kvalitného náradia určeného hlavne do priemyselných prevádzok a pre profesionálnych remeselníkov. Jedná sa väčšinou o výrobky renomovaných nemeckých, švajčiarskych a iných firiem. Počas doterajšieho pôsobenia sme si získali veľmi silné postavenie v rámci celého Slovenska a expandujeme na Český trh s niektorými výrobcami.

Počas uplynulých rokov sme si upevnili postavenie v predaji kvalitných priemyselných značiek náradia:

- Reich (Holz-Her) - pneumatické náradie a spojovacia technika (drevo) - dovozca pre SR a ČR
- BeA - pneumatické náradie a spojovacia technika (drevo) - predajca pre SR
- Lamello - elektrické ručné lamelovacie a vysprávkovacie stroje a príslušenstvo (drevo) - dovozca pre SR a ČR
- Simpson Strong-Tie - kotviaca technika (drevo) - dovozca pre SR
- Kyocera Unimerco - klincovačky a sponkovačky - dovozca pre SR
- Jet - elektrické stacionárne stroje (drevo, kov) - dovozca pre SR a ČR
- Endres Tools - neiskrivé ručné náradie - dovozca pre SR a ČR
- Schneider - pneumatická vzduchotechnika, kompresory (drevo, kov) - predajca SR
- Hettich - nábytkové kovanie - predajca SR
- Makita - elektrické ručné náradie (drevo, kov) - predajca SR
- Dolmar - motorové píly, krovinorezy, kosačky - predajca SR
- Maktec - elektrické ručné náradie (drevo, kov) - predajca SR
- Fischer - kotviaca technika - predajca SR
- Rubi - rezačky dlažieb, príslušenstvo pre obkladačov - dovozca SR
- Mafell - ručné elektrické náradie - predajca SR
- Stanley - ručné a meracie náradie - predajca SR

Poskytujeme svojim klientom široký balík služieb, ktorý medzi inými výhodami zahŕňa poradenskú činnosť ku každému ponúkanému sortimentu, pomoc pri špecifikácii vhodného produktu pre klienta, zabezpečenie záručného a pozáručného servisu, možnosť dopravy požadovaných výrobkov v rámci dobierok v SR. technické školenia pod záštitou výrobcu sú samozrejmosťou a výbornou možnosťou odovzdania si informácií a skúseností potrebných pre ďalší vývoj náradia a nástrojov. Našou hlavnou filozofiou je vyjsť v ústrety našim zákazníkom a uspokojovať ich požiadavky súčastnej doby.

Zaujímavosti:

Požičovňa náradia - vŕtacie a sekacie kladivá, elektrické frézky, elektrické brúsky, elektrické vysávače, elektrické pílky a hoblíky, akumulátorové náradie, kompresory a náradie na čistenie.

Otváracie hodiny

Pondelok: 7:30 16:30
Utorok: 7:30 16:30
Streda: 7:30 16:30
Štvrtok: 7:30 16:30
Piatok: 7:30 15:00
Sobota: Zatvorené  
Nedeľa: Zatvorené  

Fotogaléria

NOBIA - predaj a požičovňa náradia, 1NOBIA - predaj a požičovňa náradia, 1NOBIA - predaj a požičovňa náradia, 1NOBIA - predaj a požičovňa náradia, 1NOBIA - predaj a požičovňa náradia, 1
spojovací materiál Banská Bystricakotviaci materiál Banská Bystricaexcenter Banská Bystricatiahlo Banská Bystricakonfirmát Banská Bystricaspojovacia skrutka Banská Bystricaskrutky do dreva Banská Bystricazávrtná matica Banská Bystricaeuroskrutka Banská Bystricaplastový kolík Banská Bystricakompresory Banská Bystricavákuové pumpy Banská Bystricarezné kotúče Banská Bystricabrúsne kotúče Banská Bystricadiamantové kotúče Banská Bystricaručné náradie Banská Bystricaelektrické náradie Banská Bystricaaku uťahovačka Banská Bystricareťazová píla Banská Bystricaelektrická píla Banská Bystricamotorová píla Banská Bystricauhlová brúska Banská Bystricahobľovačka Banská Bystricaklincovačka Banská Bystricasponkovačka Banská Bystricasekacie kladivo Banská Bystricapríklepová vrtačka Banská Bystricapájkovačka Banská Bystricaletovačka Banská BystricaBanská Bystricazáhradná technika Banská Bystricakosačky Banská Bystricavyžínače Banská Bystricavertikutátory Banská Bystricakultivátory Banská Bystricarotavátory Banská Bystricamulčovače Banská Bystricamotorové píly Banská Bystricaelektrické píly Banská Bystricadrviče konárov Banská Bystricafukáre na lístie Banská Bystricaprevzdušňovače trávnikov Banská Bystricaštiepačky Banská Bystricakálačky dreva Banská Bystricaplotostrihy Banská Bystricaprerezávače Banská Bystricakompostery Banská Bystricasnežné frézy Banská Bystricazáhradné traktory Banská Bystricamalotraktory Banská BystricaBanská Bystrica

Ako sa k nám dostanete?